Uluslararası Katılımlı 10. Ulusal Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp E-Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Kasım - 15 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.akuptamamtipkongresi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Ülkemiz sağlık alanında olağanüstü günler yaşıyor. Bu günlerde hekimlerin sorumlulukları çok arttı. Evlerine gidemeden aylarca hastanelerde hasta başında zamanını geçiren ve hayatını kaybeden hekimlerimiz, ellerinden gelen her şeyi fedakarca yapıyorlar. Ancak virüsle mücadelede Modern Tıp yaklaşımının yeteri kadar etkin olamadığını görüyoruz. Hastalarla uğraşan hekimler virüse yakalanma açısından en büyük risk grubunu oluşturuyor. İşte bu günlerde bilimsel tecrübelerin ve bilginin paylaşılması büyük önem taşıyor. Kongrelerin işlevleri bu günlerde daha anlaşılır hale geliyor: Paylaşmak.

Evet tecrübe ve bilgilerin bilimsel ortamda paylaşıldığı ve bilgi üretimini yapıldığı ve üretilen bilgilerin paylaşıldığı bilimsel ortamdır kongreler.

Bu sene onuncusunu yapacağımız Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp kongresi, Covid-19 Pandemisi dolayısıyla e- kongre şeklinde yapılacaktır. Kongre, yüz yüze yapıldığı dönemlerde Ankara ve İstanbul’daki Akupunktur dernekleri ile beraberce düzenleniyordu. Bu kongre bir çok değişiklikleri, ilkleri beraberinde getiriyor. Bu kongre Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıpla (GETAT) ilgili faaliyet gösteren bütün derneklerle beraber yapılacak. Bu değişiklik bize bir zenginlik kazandıracak, GETAT adeta bu kongrede ete kemiğe bürünecek canlanacak var olacaktır. Böyle bir canlanma için, bu alandaki itibarlı bütün derneklerin katılım ve desteklerini bekliyoruz. Derneklere ait Logo’lar elimize geçtiğinde, kongreye ait web sahifesinde gösterilecektir. Kendi alanlarında bilinen, çalışmaları olan yurt içinden ve yurt dışından bir çok konuşmacı kongrede yer alacaklar. Bu alanda hizmet veren firmalara da kendilerini tanıtma imkanı verilecektir.

Bu kongre ile ilgili ikinci özellik kongrenin bilgisayarlar acılığıyla internet üzerinden yapılacak olmasıdır. Alanda tecrübesi olan firmalarla konuşulmuş, alt yapısı ve kadrosu en uygun olan firma ile anlaşma yapılmıştır. Kongre öncesi katılımcılara gerekli destek verilecektir.

Değerli meslektaşlarım, paylaşıma yani kongreye hepinizi bekliyor selam ve sevgilerimi yolluyorum.

Kongre Başkanı Prof. Dr. Cemal Çevik

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin