Uluslararası Anadolu Ebeler Derneği Kongresi 2020

KONGRE TARİHİ
19 Kasım - 21 Kasım 2020

KONGRE ŞEHRİ
Eskişehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Osmangazi Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ebelikkongresi2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Bizler; gerek mesleki yaşamda, gerekse akademik, özel ve sosyal alanda edindiğimiz tüm bilgi ve deneyimlerimizi Ülkemiz ebelik mesleğinin geliştirilmesi için çalışmak üzere bir araya gelmiş kararlı ve gönüllü EBE meslektaşlarız.

Yeni bir mücadele disiplini içinde ebelik mesleki uygulamalarının sistemsel iyileştirilmesi, doğum hizmetlerinde ebelik mesleki otonominin tanınması, anne ve çocuk sağlığının geliştirilmesi yolunda faaliyet göstereceğiz.

Tüm bu amaçlar uğruna yol alan değerli sağlık meslek mensupları, Ulusal ve Uluslararası taraflar bizim paydaşımızdır.

Ülkemizin her bölgesinde bulunan meslektaşlarımıza ulaşmak ve burada gerçekleşen ebelik uygulamalarını tanımlamak en önemli görevimizdir. Burada temas edeceğimiz meslektaşlarımız bize rehber olacaktır.

Seferberlik halinde ebeliğin geliştirilmesi adına çalışmak için yola çıktık. Bu anlamda var olmak, birlik olmak tüm meslektaşlarımızın sorumluluğudur. İster özel, ister kamu veya emekli bir ebe meslektaşımız olsun her nerede bulunuyorsak oradan sesleneceğiz...

Bizler, tarihin en eski mesleğine sahip olmaktan onur duyuyoruz. Bu mirasımıza sahip çıkıyoruz. Gelenekselden bilimselliğe giden mesleki yolda tüm değerlerimizin yeniden hafızalarda yer etmesi ve kabul görmesi ancak bizim birlik içinde, akılcı bir yolda çalışmamız sonucunda gerçekleşecektir.

Haklı yolculuğumuzda tüm meslektaşlarımızla sağlık, huzur ve başarı içinde 19-21 Kasım 2020 tarihlerinde Eskişehir'de Osmangazi Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde kucaklaşmak dileğiyle...

Ebe Nesibe UZEL
Anadolu Ebeler Derneği Başkanı
Kongre Eş-Başkanı

Prof. Dr. Fatma Deniz SAYINER
Anadolu Ebeler Derneği Başkan Yardımcısı
Kongre Eş-Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin