Türkiye Jeotermal Kongresi-GT 2020

KONGRE TARİHİ
05 Şubat - 06 Şubat 2020

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Bilkent Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.geothermalturkey.org
DAVET
Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği tarafından her yıl Şubat ayında düzenlenen ve Jeotermal Enerji sektöründe haklı bir saygınlık kazanan, üçüncüsünü yoğun bir ilgi ve katılımla gerçekleştirdiğimiz Türkiye Jeotermal Kongresi'nin dördüncüsü 5-6 Şubat 2020 tarihlerinde Ankara'da gerçekleştirilecektir.

Kongrenin hedefi; ülkemizdeki jeotermal enerji kaynaklarının araştırılması ve geliştirilmesi için uluslararası ilerlemeleri yakından takip eden farklı bilim dallarından mühendis ve bilim insanlarını, yatırımcı, tedarikçi, kamu ve özel sektör çalışanlarını görüşlerini sunarak tartışabilecekleri, tanışabilecekleri, ürün ve hizmetlerini tanıtabilecekleri bilimsel bir ortamda bir araya getirmektir.

Bu kapsamda firmalara ve kurumlara kongreye destek çağrısında bulunuyoruz.

Sponsor olarak iki günlük etkinlik boyunca hizmet ve ürünlerinizi tanıtma, sergileme (stantlı katılım halinde) olanağı sunulmaktadır. Bunların yanında destek veren firmaların logosu kongre program broşüründe, sahnede, afişlerde, kongre web sayfasında duyurulmaktadır.

Sizi ve temsil ettiğiniz kurumu, hedeflediğiniz kitleye ulaştırabilecek öneme sahip bir organizasyon olan Türkiye Jeotermal Kongresi'nde sizleri de sponsorlarımız arasında görmekten büyük mutluluk duyacağız.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin