Türk Yoğun Bakım Derneği Uluslararası Katılımlı COVID-19 E-Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
26 Haziran - 28 Haziran 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.tybde-sempozyum.org
DAVET
Saygıdeğer hocalarım, değerli meslektaşlarım,

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de son derece etkili olan COVID-19 pandemisine karşı en ön saflarda çalıştık. Bu doğrultuda, hem ülkemizdeki hem de dünyadaki otörlerin yoğun bakım deneyimlerini bir bütün olarak aktaracakları, tartışacakları bir platform oluşturmaya karar verdik.

Türk Yoğun Bakım Derneği olarak ülkemizde düzenlenecek ilk E-Sempozyum olan “Türk Yoğun Bakım Derneği Uluslararası Katılımlı COVID-19 E-Sempozyumu”nu 26-28 Haziran 2020 tarihlerinde düzenleyeceğimizi sizlere bildirmenin gururunu yaşıyoruz. Yine ilk defa bir sempozyumda çevrim içi olarak uzaktan erişim ile sözlü bildiri sunumlarının yapılmasına olanak sağlayarak bir başka ilki de gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Sizlerden aldığı güçle çalışmalarına devam eden Türk Yoğun Bakım Derneği Yönetim Kurulu adına bu toplantıda hepinizi görmekten mutlu olacağımızı bildirmek isterim. E-Sempozyumumuz sizlerin değerli katkıları ile anlam kazanacaktır.

En içten sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. İsmail Cinel
Türk Yoğun Bakım Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin