Tübikon 2020 Yıl Sonu Bilimsel Güncelleme Toplantısı

KONGRE TARİHİ
02 Aralık - 05 Aralık 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.tubikon.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

02-05 Aralık 2020 tarihlerinde Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği Tubikon 2020 Yıl Sonu Bilimsel Güncelleme Toplantısı’nı e-toplantı olarak düzenleyeceğiz. Yapacağımız bu e-toplantı katılımcı sayısı açısından çok daha pozitif bir sonuç ortaya çıkaracaktır.

Fiziksel kongrelerimize Acil Servis Hekimleri, Aile Hekimleri, KBB Uzmanları, Pediatristler, Dahiliye, Diyetisyenler olmak üzere 500 kişi katılırken e-toplantımıza 800 kişinin üzerinde kayıtlı katılımcının takip etmesi beklenmektedir.

Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği, tüm imkân ve kazanımlarını, ülkemizdeki Acil Servis Hekimleri, Aile Hekimleri, Dahiliye Hekimleri, Diyetisyenler, İş Yeri Hekimleri, KBB Hekimleri, Pediatristler mesleki gelişimine ve uzmanlık öğrencilerinin eğitimine harcayan, ülkemizde Aile Hekimliği biliminin gelişmesine katkı sağlamak için çalışan bir uzmanlık derneğidir. Bu amaca ulaşabilmek doğrultusunda kongreler en önemli unsurlardır. Kongrelerden elde edilen gelirler sayesinde Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği bahsi geçen tüm bilimsel ve akademik faaliyetlerini yerine getirebilmektedir.

Bu yıl gerçekleştireceğimiz e-toplantının bilimsel programında da ülkemizden ve dünyadan en kıymetli bilim insanları yer alacak, görüş, deneyim ve çalışmalarını bizlerle paylaşacaktır. Bugüne kadar düzenlediğimiz tüm toplantılardan daha yüksek bir katılım ile gerçekleştirmeyi planladığımız bu toplantıya vereceğiniz destekler bizim için çok kıymetlidir.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Nevrez Koylan
Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği Başkanı

Dr. Mehmet Gökhan Kara
Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi Başkanı
Sağlıklı Yaşam Hareketi DerneğiYönetim Kurulu Üyesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin