Implant Masters Sempozyumu 2020

KONGRE TARİHİ
15 Ekim - 17 Ekim 2020

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Resort Belek

KONGRE WEB SİTESİ
implantmasterssymposium.com
DAVET
Değerli Arkadaşlarım ve Meslektaşlarım,

Değerli Arkadaşlarım ve Meslektaşlarım, MeVert Implant Enstitüsü adına “Masters of the Implants Sempozyumu 2020“ Antalya’da sunmaktan gurur duyuyorum…

Dünya’nın her noktasından gelen sizler, hoş geldiniz. Daha önceki yıllarda olduğu gibi, bilimsel programın odağı, alanımızdaki en son teknoloji sunumlar ve temel bilim, klinik araştırma ve terapötik girişimlere yeni bakış açıları olacak. Konuşmacılar ve dinleyiciler arasında sürekli etkileşimin temel hedef olduğu bir bilimsel program oluşturuyoruz.Oldukça aktif tartışmalara ve dünyanın en iyi bilim insanları ve din implantı dünyasında tanınan klinisyenler tarafından sunulan üst seviye eğitimlere katılabilirsiniz.

Ayrıca MeVertImplant Enstitüsü bize network oluşturmak için zaman ve fırsat da sunuyor.Bu seçkin bilimsel programın tadını çıkartırken, Masters of Implants Sempozyumu meslektaşlarınızla network oluşturma, eski arkadaşlarla buluşma ve yeni arkadaşlar edinme yeridir. Ekim 2020’de büyük bir bilimsel tartışma ve keyifli sosyal etkileşim sözü veren buluşmamızı heyecanla bekliyoruz. Tarihi ve güzel Antalya şehrine ziyaretinizden ve/veya rahatlatıcı Akdeniz sahilinde parlak güneşten keyif alacağınızı umuyor ve buna inanıyorum.

Dr. Turker Ornekol
Implant Master’s Sempozyumu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin