9. Ulusal Rekonstrüktif Mikrocerrahi Kongresi-2. Ulusal Acil El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Eylül - 27 Eylül 2020

KONGRE ŞEHRİ
Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Bodrum

KONGRE WEB SİTESİ
www.elmikro2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız, Mesleğimizin Geleceği Uzmanlık Öğrencilerimiz,

Ülkemizde mikrocerrahi ve el cerrahisi konularında geldiğimiz nokta ve uluslararası alanda gösterdiğimiz başarılar bizleri onurlandırmakta ve mesleğimizin geleceği açısından umutlandırmaktadır. Bu ivmeyle hep birlikte daha iyi işler yapacağımıza inancımız sonsuzdur. Bu amaçla, Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği ve Acil El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Derneği olarak birlikte yola çıktık. Ülkemizde rekonstrüktif mikrocerrahinin ve el cerrahisinin gelişmesine kendini adayan iki derneğin ulusal kongrelerini 24-27 Eylül 2020 tarihleri arasında Bodrum, Hilton Türkbükü Otel’de gerçekleştireceğiz.

Sizlerin katkılarıyla yoğun ve doyurucu bir bilimsel program oluşturmak için çalışmalarımıza erkenden başladık. Hem deneyimli hocalarımızın, hem de yaptığı çalışmalarla gelecek için umut vaad eden genç meslektaşlarımızın yer alacağı çok sayıda, konferans, panel, video oturumları, deneyim aktarım sınıfları planladık. Klasik oturumlar dışında klinik ve cerrahi pratiğimizde bizler için çok faydalı olacağını düşündüğümüz olgu tartışmaları ve komplikasyon oturumları ile programı zenginleştirdik. Bunlarla birlikte serbest bildiri ve poster oturumlarının hakettiği değeri bulması ve daha geniş bir katılımcı kitlesi tarafından izlenmesini sağlayacağız. Bizlerle konularında engin tecrübelerini ve deneyimlerini paylaşacak olan ülkemizin değerli eğitmenlerinin yanısıra çok sayıda davetli yabancı konuklarımız bilimsel programa güç katacaktır. Düzenlediğimiz bilimsel toplantıların en önemli hedef kitlesi genç meslektaşlarımızdır. Bu nedenle, gelenek olduğu üzere, bu kongremizde de uzmanlık öğrencilerimiz kongre kayıtlarını ücretsiz olarak yapabileceklerdir.

Yılın en güzel mevsiminde, Bodrum’da, bilimsel paylaşımlarımızın yanısıra keyifli bir sosyal program ile tüm yıl boyunca yaşadığımız mikrocerrahinin stresli ortamına kısa süreyle de olsa güzel bir ara verme fırsatını bulacağız.

Her açıdan faydalı, doyurucu ve en üst seviyede bir ulusal kongre gerçekleştirmek amacıyla tüm meslektaşlarımızı 24-27 Eylül 2020 tarihinde Bodrum’a davet ediyoruz.

Prof. Dr. Türker Özkan
Acil El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Derneği Başkanı

Prof. Dr. Serhan Tuncer
Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin