6. Uluslararası 10. Ulusal Psikiyatri Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Ekim - 10 Ekim 2020

KONGRE ŞEHRİ
Çeşme, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Ilıca Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.pncongress2020.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Sizleri, Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı ve Psikiyatri Hemşireleri Derneği olarak 7-10 Ekim 2020 tarihleri arasında İzmir/Çeşme‘de Ilıca Otelde düzenlenecek olan VI. Uluslararası X. Ulusal Psikiyatri Hemşireliği Kongresine davet etmekten onur duyuyoruz.

Bu yıl “RUHUN ŞARKISI İYİLEŞTİRİR, SEVGİDE BİRLEŞTİRİR” ana teması ile, ülkemiz ve Dünyadaki meslektaşlarımızı bir araya getirerek, geçmişten bugüne bizlere en büyük miras olan, yarınlar için de en güçlü aktarım olacağına inandığımız, tedavi edici ilişki bileşenlerini üç gün boyunca irdelemeyi planladık. Psikiyatri hemşireleri olarak, ruh sağlığını geliştirme ve korumada yapılabilecek her türlü profesyonel girişimin önemini vurgulayarak geçirdiğimiz tarihsel sürecimiz içinde, hümanizm değerini de her zaman önemsedik. Sevginin iyileştirici gücünü hizmet verdiğimiz bireylerle ve birbirimizle olan ilişkilerimizde, mesleki birliğimizde her zaman yaşayan profesyoneller olarak; konferanslar ve panellerle temamızı irdeleyeceğimiz, kurs ve çalışma grupları ile zenginleştireceğimiz kongremizde birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Ege’nin incisi İzmir’de, paylaşmaya, öğrenmeye, sevgi ile buluşmaya davet ediyoruz…

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Esra ENGİN
Kongre Eş Başkanı

Prof. Dr. Fatma ÖZ
Kongre Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin