5. Multipl Sklerozda Kognisyon Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
07 Kasım - 08 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.mstoplantilari.com
DAVET
Değerli Araştırmacılar,

Bu yıl -Pandemi yılında- Multipl Skeroz Araştırmaları Derneği'nin düzenli toplantılarının ilki olan "Multipl Sklerozda Kognisyon Sempozyumu"nun beşincisine ulaştık. Bu sempozyunların, Türkiye'de MS alanında kognisyonun öneminin anlaşılmasına katkıda bulunması ve bu alanda çalışmalar yapılmasına esin kaynağı olmasından gurur duyuyoruz.

Ne yazık ki, MS'te Kognisyon Sempozyumu'nu bu yıl Pandemi nedeniyle "uzaktan" yapıyoruz. Yüz yüze etkileşimin öneminin en iyi konumlandırılabileceği kognisyon alanında "uzaktan" yapılan sempozyumun etkinliğinin sağlanabilmesi için önceki yıllara göre çok daha fazla efor sarf etmek gerektiğini belirtmek isteriz.

Bu yılki sempozyumun ana teması, Pandemi'den çok önce planlandığı üzere "Tele-MS"tir. Bu başlığın, Pandemi nedeniyle daha da anlamlı olacağını ve içselleştirileceğini düşünüyoruz.

Yüz yüze gelmenin mümkün olduğu toplantıların özlemiyle, Düzenleme Kurulu ve Bilimsel Kurul adına, verimli bir sempozyum olmasını dilerim.

Prof. Dr. Serkan Özakbaş

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin