42. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Kasım - 29 Kasım 2020

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Kaya Palazzo Golf Resort Belek

KONGRE WEB SİTESİ
www.kbb2020.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

42. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi’ni 25-29 Kasım 2020 tarihlerinde Kaya Palazzo Golf Resort / Belek, Antalya da gerçekleştireceğiz.

Kongremiz mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması için topluluğumuzu bir araya getiren en önemli platformdur. Bilimsel programda; ülkemizden ve dünyanın çeşitli ülkelerinden bilim insanlarının katkıları ile gerçekleşecek konferanslar, paneller ve serbest bildirilerin yanı sıra pratik uygulamalarımızda hepimizin yararlanabileceği kurslar da yer alacaktır.

Akademik çalışmalarınızı paylaşmanız ve birlikte bilimsel gelişmeleri değerlendirmeniz için kongremize sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Hem öğreneceğimiz hem de sosyal etkinleriyle keyif alacağımız bir kongre geçirmek dileğiyle katkı ve katılımınızı bekliyoruz.

Ulusal Kongre Düzenleme Kurulu adına

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Tayfun KİRAZLI

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin