4. Multipl Sklerozda Fiziksel Engellilik Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
06 Kasım - 07 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.mstoplantilari.com
DAVET
Değerli Araştırmacılar,

Dördüncü "Multipl Sklerozda Engellilik Sempozyumu"nu bu yıl, Pandemi nedeniyle, "uzaktan" yapabiliyoruz. Bu durumun sempozyumdan elde edilecek yararı azaltmasının önüne geçmek için dinamik bir program hazırlamaya çalıştık. Umarız ki "yan yanaymış gibi" bir sempozyum duygusu oluşturabiliriz.

Bu yılki sempozyumun ana teması, üçüncü sempozyumun hemen ardından "Tele-MS" olarak belirlenmişti. Bu ana temanın Pandemi nedeniyle daha anlamlı olduğunu ve daha çok iz bırakacağını tahmin ediyoruz.

Bu yıl sempozyumda, "Ana Tema"nın yanı sıra bir de "Odaklanma" konusu belirledik. MS'te fiziksel engellilikte önemli bir role sahip olan "Spastisite" biraz daha derinlemesine ele alınacaktır.

Yeniden yüz yüze toplantılarlarla bir araya gelebileceğimiz günlere bir an önce ulaşabilmek dileğiyle, Sempozyum Düzenleme Kurulu ve Bilimsel Kurul adına verimli bir toplantı olmasını dilerim.

Prof. Dr. Serkan Özakbaş

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin