4. Diş Teknisyenleri Kongresi-LABART

KONGRE TARİHİ
07 Mart - 08 Mart 2020

KONGRE ŞEHRİ
Bakırköy, İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.labartkongre.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

4. Labart Diş Teknisyenleri Bilimsel Kongre ve Sergisi, Diş Teknisyenleri Dernekleri Federasyonu tarafından, 07-08 Mart 2020 tarihleri arasında Hilton İstanbul Bakırköy Otel’ de gerçekleştirilecektir.

Ülkemizde ve dünyada mesleğimiz ile ilgili yaşanan baş döndürücü gelişmeleri takip etmek, diş teknisyenliği ve dental laboratuvarların içinde bulunduğu duruma dikkat çekmek, en yeni teknoloji ve gelişmeleri yakından takip edebilme fırsatını ve ayrıcalığını yaşamak, kamuoyu oluşturmak amacı ile düzenleyeceğimiz kongremizin bir fırsat ve dönüm noktası olduğunu düşünmekteyiz.

Alanlarında çok değerli yerli ve yabancı konuşmacıların davet edildiği kongremiz, meslektaşlarımızın yanı sıra diş hekimlerinin de katılımı ile daha da değerlenecek ve uluslararası bir kongre olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir. İlk üç kongrede olduğu gibi bilimsel programın yanı sıra uygulamalı pratik ve teorik kurs programlarına da ağırlık verilerek meslektaşlarımızın mesleki gelişimine katkı sağlayacaktır. Kongremizin, sektörün tüm bileşenlerini bir araya getirerek, meslek birliğini güçlendirmesini, meslektaşlarımızın gelecek kaygılarına çözüm üretmesini, sağlıklı bir platformda tartışma fırsatı sunarak çözüm önerileri noktasında itici bir güç olacağı inancındayız.

"Benim size ihtiyacım var, sizin bana ihtiyacınız var, bizim birbirimize ihtiyacımız var, bizim birlik olmaya ihtiyacımız var." düşüncesiyle, mesleğimizi hak ettiği yere ve konuma taşıyabilmek için gelin birlik olalım, birlikte hareket edelim, birlikte çözümler üretelim...

Bu bağlamda siz değerli meslektaşlarımızı kongremizde bir kez daha ağırlamaktan onur duyacağız.

Sevgi ve Saygılarımla,

Bülent EROĞLU

Diş Teknisyenleri Dernekleri

Federasyonu Başkan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin