37. Ulusal Nefroloji Kongresi ve 30. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
15 Ekim - 18 Ekim 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.nefroloji2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nefroloji Derneği tarafından düzenlenen, alanının en önemli toplantısı olan yıllık kongremizi, bu yıl Dünya’nın ve Ülkemizin COVID-19 Pandemisi açısından bulunduğu durum sebebiyle 15 – 18 Ekim 2020 tarihleri arasında Online Olarak yapma kararı almış bulunmaktayız.

Online Kongremize hepinizin desteğini ve katılımını heyecanla bekliyoruz! Hepimiz için ilk olacak bu deneyimin başarılı ve verimli olmasını diliyoruz.

Kapsadığı başlıklar açısından her yıl ülkemizde en çok tercih edilen toplantı olma özelliğindeki kongremizi, derneğimizin 50. kuruluş yılı olan 2020’de öncekilerden daha görkemli bir bilimsel program ile gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bu bilimsel şölende sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Kongremizde derneğimizin çalışma grupları ve siz değerli hekim ve hemşirelerin önerileri doğrultusunda hazırlanacak olan klinik nefroloji, hipertansiyon, diyaliz ve transplantasyon konularındaki güncel ve tartışmalı konuları kapsayan zengin bir bilimsel program, birbirinden değerli yerli ve yabancı bilim insanları tarafından katılımcılarla paylaşılacaktır. Ayrıca, kongre öncesi kurslarımız, bildiri oturumlarımız bu yıl da devam edecektir. Nefroloji uzmanları, Nefroloji yandal araştırma görevlileri, İç Hastalıkları uzmanları, diyaliz hekimleri ve hemşireleri dahil her düzeydeki katılımcının beklentisini fazlasıyla karşılayacağını umduğumuz kongremizin, sizlerin yoğun katılımıyla değer kazanacağı ve bilimsel bir şölen olma şansını yakalayacağını düşünüyoruz.

Ulusal kongre ve diğer toplantılarımıza bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğin artarak devamını bekliyor ve Türk Nefroloji Derneği Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyoruz.

Kongremizde görüşmek dileğiyle,

Prof. Dr. Kenan ATEŞ
Kongre Başkanı


Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği’nin, 30.Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi bu yıl Dünya’nın ve Ülkemizin COVID-19 Pandemisi açısından bulunduğu durum sebebiyle 15 – 18 Ekim 2020 tarihleri arasında Online Olarak yapma kararı almış bulunmaktayız.

Kongrenin amacı, yıl boyunca bilim insanlarının yaptıkları çalışmaları tartışmaya ve paylaşıma açmak üzere akademisyen, klinisyen ve araştırmacıları bir araya getirme, bilimsel etkileşimi arttırma ve bilimsel bilginin paylaşımını sağlama misyonunu yerine getirmektir.

Değerli klinisyen ve akademisyenlerimizi yaptıkları uygulamaları paylaşarak alanımızın gelişimine katkıda bulunmaya davet ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Ayten KARAKOÇ
Hemşirelik Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin