37. Ulusal Gastroenteroloji Haftası 8. Gastroenteroloji Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Kasım - 29 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.ugh2020.org
DAVET
Türk Gastroenteroloji Ailesi’nin Değerli Üyeleri,

Bu yıl Türk Gastroenteroloji Derneği tarafından organize edilen Ulusal Gastroenteroloji Kongremizi 37. kez düzenliyoruz. Covid-19 pandemisi nedeniyle kongremizin hazırlık sürecinde sık sık program değişikliklerine gittik. Sonuçta bu yılki kongremizi online olarak düzenleme kararı aldık. En kısa sürede gerçek kongrelerimize dönmeyi diliyoruz. Sıkıntılı koşullara rağmen verimli geçeceğine inandığımız, bilimsel yönden zengin, kaliteli ve güncel bir organizasyonu Gastroenterologlar, Gastroenteroloji Cerrahları, Genel Cerrahlar, İç Hastalıkları uzmanları ve Aile hekimlerinin katılımları ile geniş bir yelpazede gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Gelişimi ve etkisi büyük bir hızla ile artan Gastroenteroloji alanındaki yenilikleri, güncel gelişmeleri, bilimsel platformlarda paylaşmayı ve tartışmayı amaçlıyoruz.

Kongre bilimsel programında, bilimsel araştırmaların yer aldığı sözlü ve poster sunumları, kurslar, konferans ve bilimsel oturumlar yer alacaktır. Gastroenterolojinin spesifik alanlarında aktivite gösteren dernek ve çalışma gruplarının da katılımları bize ayrıca güç verecektir.

Kongremizin gastroenteroloji ailesi için keyifli, yararlı ve başarılı geçebilmesi için en önemli unsurun “sizlerin katılımı” olduğu bilinci ile hepinizi 37. Ulusal Gastroenteroloji Kongresine bekliyoruz. Saygılarımızla,

Prof. Dr. Macit Gülten
Kongre Düzenleme Kurulu Adına

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin