3. Genç Pediatrik Alerjistler Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
11 Eylül - 12 Eylül 2020

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.gencalerjistlersempozyumu2020.com
DAVET
Sevgili meslektaşlarımız,

Sizleri 11 -12 Eylül 2020 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek olan 3. Genç Pediatrik Alerjistler Sempozyumu’na davet ediyoruz. Daha önce İzmir ve Bursa’da gerçekleştirilen bu organizasyona ev sahipliği yapmanın gururunu taşıyoruz.

Toplantımızda ülkemizden genç ve tecrübeli alerji uzmanları ile uluslararası akademisyen konuşmacılarımız olacaktır. Ancak sempozyumun özellikle ülkemizdeki genç alerjist meslektaşlarımızın akademik aktivitelerine katkıda bulunacağına ve gelecekteki bilimsel çalışmaları için motivasyon kaynağı olacağına inanıyoruz.

Bilimsel programın günlük pratiğimizde sıkça karşılaştığımız klinik tablolar yanısıra alerji alanındaki yeni araştırmaları kapsaması planlanmıştır. Bu nedenle sempozyuma “Araştırmanın İzinde” başlığını seçilmiştir.

Gelin, bilgi ve tecrübelerimizi güncelleyelim, paylaşımlarımızı arttıralım, pratiğimizi güçlendirelim ve yeni araştırmalara ufuk açalım.

Eylülde Antalya’da buluşmak dileği ile…

Sevgi ve saygılarımızla

Çocuk Alerji ve Astım
Akademisi Derneği Başkanı
Prof. Dr. Zeynep Tamay

Sempozyum
Başkanı
Prof. Dr. Ayşen Bingöl

Sempozyum Genç Başkanı
Dr. Öğr. Üyesi Dilara Kocacık Uygun

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin