21. Ulusal Turizm Kongresi-UTK21 ve 5. Uluslararası Turizm Kongresi

KONGRE TARİHİ
15 Ekim - 17 Ekim 2020

KONGRE ŞEHRİ
Balıkesir, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
utk21.balikesir.edu.tr
DAVET
Sayın katılımcılar,

Bildiğiniz gibi Ulusal Turizm Kongresi ilk düzenlendiği 1990 yılından itibaren, ülkemizde turizm alanında düzenlenen en büyük ulusal organizasyon olmuştur. Balıkesir Üniversitesi olarak 15-17 Ekim 2020 tarihinde Balıkesir’de düzenlenecek olan 21. Ulusal Turizm Kongresi (UTK21) ve 5. Uluslararası Turizm Kongresinin (5th International Tourism Congress – ITC2020) ev sahibiyiz. Kongre ana teması İç Turizm olarak belirlenmiştir. Turizmin en önemli paydaşlarının, sektör profesyonellerinin, önde gelen STK’larının ve turizm akademisyenlerinin bir araya geleceği bu büyük organizasyonu düzenleme heyecanını şimdiden yaşıyoruz.

Bu bağlamda kongre web sayfamızda detayları belirtilmiş olan konu başlıklarına ilişkin son gelişmeleri paylaşmak, tartışmak, bilim insanları arasındaki etkileşimi artırmak, genç akademisyenlere motivasyon kazandırmak ve alan yazına birlikte katkı sağlamak üzere siz değerli katılımcıları iç turizm cenneti Balıkesir’e bekliyoruz.

Siz saygıdeğer akademisyenlerimizi ve araştırmacılarımızı ağırlamaktan ve sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duyacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla.

Balıkesir Üniversitesi

21. Ulusal Turizm Kongresi ve 5. Uluslararası Turizm Kongresi Yürütme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin