2. Kronik ve Metabolik Hastalıklar Risk Yönetimi Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Ekim - 14 Ekim 2020

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.kronikvemetabolik.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de sağlık harcamalarının büyük bir kısmını tedavi ve üçüncül prevansiyon giderleri oluşturmaktadır. Sağlık bilimlerinde trend artık koruyucu sağlık hizmetlerinin ön planda olması, doğal olarak da hastalıklar ortaya çıkmadan önce olası risklerin tespiti ve ortadan kaldırılarak “risk yönetimi ile primer prevansiyon” yönünde ilerlemektedir.

Bu amaç doğrultusunda belirlenen hedeflere ulaşmada bir nebze katkıda bulunabilmek umuduyla hazırladığımız “II. Kronik ve Metabolik Hastalıklar Risk Yönetimi Kongresi”ni bu yıl Ekim ayında Antalya’da gerçekleştiriyoruz. Klinik ve pratik deneyimlerini aktaracakları bu bilimsel ortamın, günlük pratiğimize önemli katkıları olacağı inancındayız.

Kongremizde hekimlerin klinik pratikte karşılaştıkları sorunlara güncel yanıtlar bulabilmelerini, temel konularda pratiklerini güncellemelerini ve birbirleri ile deneyimlerini paylaşarak hastalarına daha etkin hizmet sunabilmelerini amaçladık. Bu amaçla kongremizi, katılımcıların farklı ilgi alanları ve gereksinimlerini karşılayabilmek amacıyla güçlü bir bilimsel program şeklinde hazırlıyoruz.

Katılımlarınızla zenginleşecek olan kongremizde hem bilimsel, hem de sosyal bir kaynaşmanın yaşanacağı kanaatindeyiz.Sizi doğası, kültürel ve tarihi dokusuyla kucaklayacak olan Antalya’da, “II. Kronik ve Metabolik Hastalıklar Risk Yönetimi Kongresi”nde buluşmak dileğiyle,

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Abdi BOZKURT
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin