17. Ulusal Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Kongresi-6. Ulusal El Rehabilitasyonu Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Kasım - 20 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.elcerrahisi2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşımız,

Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Derneği ve El Terapistleri Derneği tarafından düzenlenecek olan 17. Ulusal Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Kongresi ve 6. Ulusal El Rehabilitasyonu Kongresi'ni Covid-19 Pandemisi nedeni ile 16 - 20 Kasım 2020 tarihleri arasında Digital Platformda yapma kararı almış bulunmaktayız.

Önceden duyurusu yapılmış olan bilimsel program ve içeriğe mümkün olduğunca bağlı kalmaya çalışarak; siz değerli meslektaşlarımızın da desteği ve katılımı ile; ilk defa yapılacak olan online kongremizin eğitim ve bilgi paylaşımına bu zor günlerde katkısı olacağı düşüncesindeyiz.

Kongre belirtilen günlerde mümkün olduğunca günlük çalışma saatleri dışında planlanacaktır. Sunum ve bildiriler kayıt üzerinden yayınlanıp, aynı anda yazılı platformdan alınan soru ve katkılar sonrasında planlı zaman aralıklarında oturum başkanları yönetiminde canlı olarak tartışmaya açılacaktır. Tüm kayıtlı katılımcılar üç ay süre ile bu dijital oturumları tekrar izleme olanağına sahip olacaktır.

Kabul edilmiş olan sözlü ve poster bildirileri gerekli şartları karşılaması durumunda derneğimizin yayın organı olan Hand and Microsurgery Dergisi’nde supplement olarak yayınlanacaktır.

Kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımla.

Prof. Dr. Levent Yalçın
Kongre Koordinatörü

Prof. Dr. Mustafa Hardem
Kongre Başkanı

Fzt. Tüzün Fırat
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin