10. Ulusal Alzheimer Sanal Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Kasım - 08 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.alzheimerkongresi2020.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

2020'de Ulusal Alzheimer Kongresi'nin 10. yılına giriyoruz. On yıl önce başlattığımız bu girişim ile her yıl bir araya gelip alandaki gelişmeleri gözden geçirme, ülkemizde yapılan ve yapılması gerekenleri birlikte tartışma olanağı buluyoruz. Bu yıl da bunları gerçekleştirmek için sizleri aramıza katılmaya davet ediyoruz. Sizlere hem Alzheimer hastalığı ve diğer demans hastalıklarında oluşan son gelişmeleri hem de klinik pratiğinizde yararlı olacak bilgileri aktarmaya çalışan bir program hazırladık. Her yıl olduğu gibi bu yıl da hastalığın tüm yansımalarını multi-disipliner olarak, psikiyatrik ve geriyatrik boyutlar da dahil olmak üzere, ele alıyor olacağız. Günlük pratiğe yönelik düzenlenmiş interaktif paneller ile uzmanların deneyimlerini tüm meslektaşlarımıza aktarabilmesini amaçlıyoruz. Alana ilgi duyan, bu konuda bilgisini ilerletmek isteyen meslektaşlarımız için düzenlediğimiz Davranış Nörolojisi Temel Kursu programın bir başka yönünü içeriyor.

COVID-19 pandemisinin devam etmesi nedeniyle Kongre’miz 05 – 08 Kasım 2020 tarihleri arasında sanal olarak yapılacaktır. Sizlerin ve yakınlarınızın sağlığı ve esenliği birincil önceliğimizdir.

Sizlerle, kongremiz için bir arada olmayı ve ilk kez deneyimleyeceğimiz sanal kongre tecrübesini birlikte keşfetmeyi umuyoruz.

Yan yana gelebileceğimiz güzel günleri umut ederek yüz yüze kongremizi 2021 sonbaharında gerçekleştireceğimizi bu vesile ile ayrıca bildirmek isteriz.

Prof. Dr. Murat Emre
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Haşmet Hanağası
Türkiye Alzheimer Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin