1. Sanal Omuz ve Dirsek Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Kasım - 15 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.odcd2020antalya.org
DAVET
Değerli meslektaşlarım, omuz dirsek rahatsızlıkları ve onların tedavileri ile ilgilenenler,

Geçmişi çeyrek asıra ulaşan derneğimizin 11. Kongresini geçtiğimiz Nisan ayı içerisinde yapma heyecanı içerisindeydik. Kongremizin bu yılki en önemli özelliği, Kore Omuz ve Dirsek Cerrahisi Derneğini “Misafir Ülke Derneği” statüsünde ağırlanması da olacaktı. Ancak sizlerin de bildiği ve yaşadığı gibi, hem dünyayı hem de ülkemizi de derinden etkileyen COVID 19 pandemisi mücbir sebebiyle canlı kongre organizasyonları iptal edilmiştir. Bu sebeple, bu yılki kongremizi, 14- 15 Kasım 2020 tarihlerinde, 1. Sanal Omuz ve Dirsek Cerrahisi Kongresi olarak gerçekleştirmeyi planladık.

Kongremiz SECEC ve ESSKA patronajlığı altında yapılmaktadır. Geçtiğimiz dönem SECEC Başkanı Dr. Mehmet Demirhan, hem SECEC başkanı sıfatıyla hem de konuşmacı olarak programda yer alacaktır.

Alexandre Lädermann (İsviçre), Johannes Barth (SFA Başkanı)(Fransa) ve Jae Chul Yoo (Kore) ise uluslararası davetli konuşmacılarımız olarak kongremize üst düzeyde bilimsel katkı sağlayacaklardır.

Derneğimiz her geçen gün güçlenerek büyüyor, kongre düzenleme kurulu olarak bu büyük aileyi 2020’de sanal ortamda da olsa bir arada görmekten büyük mutluluk duyacağız. “Omuz Omuza” vererek yeni bilgiler öğreneceğiz, yeni dostluklara imza atacağız.

Dr. Mustafa Karahan
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin