1. Hematoloji Eğitim ve Araştırma Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Kasım - 22 Kasım 2020

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.headkongre2020.org
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Kasım 2019'da ilkini gerçekleştirdiğimiz “I. Hematoloji Eğitim ve Araştırma Kongresi” büyük bir ilgi ve başarıyla tamamladık. Sizlere en iyi bilimsel içeriği sunabilmek adına yönetim kurulumuz ve üyelerimizle birlikte oluşturduğumuz bilimsel programımızı daha da anlamlı hala getirebilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz. Yine klinik çalışmalar ve yeniliklerin hassasiyetle tartışılacağı II.Hematoloji Eğitim ve Araştırma Kongresi, değerli bilimsel aktivitelere ev sahipliği yapacak.

Hızla değişen, gelişen ve bu nedenle hepimizin yakından takip ettiği konularda oturumlar yer alacak. Çok merkezli retrospektif ve prospektif klinik çalışma verileri kongremizin önemli bir parçasını oluştururken yine eğitim adına meslektaşlarımıza özel kongremizden bir gün önce "Proje Döngüsü Eğitimi" gerçekleştirilecektir.

Tüm katılımcılara, II. Hematoloji Eğitim ve Araştırma Kongre’mizde Antalya’da buluşmak temennisiyle, derneğimiz adına sağlık çalışanlarına ve paydaşlarına en iyi dileklerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Burhan Turgut
HEAD Başkanı

Prof.Dr. Düzgün Özatlı
HEAD Genel Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin