1. Bursa Uluslararası Katılımlı Genetik Günleri Dermatogenetik Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
09 Ocak - 11 Ocak 2020

KONGRE ŞEHRİ
Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Almira Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.dermatogenetik.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Geleneksel hale gelmesini düşündüğümüz Bursa Uludağ Tıp Genetik Günleri’nin ilki olan "1. Bursa Uluslararası Katılımlı Genetik Günleri: Dermatogenetik Sempozyumu’nu" Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Genetik Anabilim Dalı olarak, Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı’mız ile birlikte 09-11 Ocak 2020 tarihlerinde Almira Otel-Bursa’ da gerçekleştireceğimizi bildirmekten mutluluk duymaktayız.

Dermatogenetik alanındaki gelişmeleri ve yenilikleri birlikte değerlendirme fırsatı bulacağımız sempozyumda, uluslararası ve ülkemizin seçkin üniversitelerden gelecek çok değerli bilim insanları, değerli bilgileri bizler ile paylaşacaklardır.

İlkini gerçeklestireceğimiz ve geleneksel hale getirmeyi umut ettiğimiz bu sempozyum; hızla ilerleyen genetik biliminin her alanda kişi sağlığına yansıması nedeniyle bizi daha çok heyecanlandırmakta ve sorumluluğumuzu arttırmaktadır.

Düzenleme Kurulu olarak değerli katılım ve katkılarınızı bekler en içten sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Doç. Dr. Şehime Gülsün Temel
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin